معاون مالی و اقتصاد شهری: تلاش خواهیم کرد فصلنامه اقتصاد شهر قوی تر از گذشته راهش را ادامه دهد
ایجاد شده توسط : hosseini-m در 02/09/2014 09:35:46 ق.ظ


معاون مالی و اقتصاد شهری در بازدید از فصلنامه اقتصاد شهر:

تلاش خواهیم کرد فصلنامه اقتصاد شهر قوی تر از گذشته راهش را ادامه دهد.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در ادامه سلسله بازدید های خود از ادارات، واحدها و سازمان های تابعه حوزه معاونت، از فصلنامه اقتصادشهر بازدید و با کارکنان آن دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش روابط عمومی فصلنامه اقتصاد شهر، دکتر قدرت گودرزی، در جمع کارکنان فصلنامه با تبریک ماه مبارک رمضان، اهمیت  کار علمی و تحقیقاتی در حوزه معاونت و اعتبار این نشریه را مورد تاکید و آن را یک عمل  ارزشی و فرهنگی نامید و ضرورت کاهش هزینه ها، و نیز تداوم اقداماتی که در جهت افزایش کیفیت فصلنامه صورت می گیرد را یادآور شدند.

دکتر گودرزی با اشاره به ماموریت های  معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، انتخاب موضوعات فصلنامه در چارچوب ماموریت ها و مسایل حوزه معاونت را سیاست اصولی دوره جدید انتشار فصلنامه بیان کرد.  

مدیرمسئول فصلنامه اقتصاد شهر، با بیان ضرورت پرهیز از روزمرگی و اینکه ما باید با تکیه بر مرور تجارب 6 سال گذشته نقاط ضعف را به قوت تبدیل کنیم گفتند: باید هر چه جلوتر می رویم بار علمی، پژوهشی و کاربردی فصلنامه بیشتر شود.

لازم بذکر است پیش از سخنان دکتر گودرزی، سردبیر فصلنامه دکتر سیدعطاالله سینایی با ارایه گزارشی به بیان دستاوردها و  چالش های فراروی فصلنامه پرداخت.

 

 

 

 

 


print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.